Ana Sayfa / Kimdir / Kevin Fast Kimdir ?

Kevin Fast Kimdir ?

 

Kevin Fast Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmış Kanadalı bir rahiptir. 17 Eylül 2009 tarihinde Trenton, Ontario Kanada’da bulunan askeri havaalanında 188 tonluk CC-177 Globemaster III kargo uçağını 8.8 metre çekerek kırılması güç bir rekora imza atmıştır. 51 yaşındaki Kevin Fast 22 senedir St Paul’s Lutheran kilisesinde papazlık görevini sürüdürüyor. Dünya’nın en kuvvetli rahibi lakabıyla da malum Kevin’e ilişik 9 üstün dereceli daha var.

Kevin Fast’in Rekorları

Bir insan tarafınca çekilebilen en ağır tayyare. Tayyare 189 ton! Bilek güreşi hareketiyle çekilebilen en ağır kamyon. Kamyon 12.5 ton! Bir insan tarafınca çekebilen en ağır yer aracı. 30 metre süresince itfaiye otomobili çekebildi. En fazla oyun sırığı fırlatabilen şahıs. 3 dakikada 14 sırık fırlatabilmiş.
Sırtında en fazla insan taşıyabilen şahıs. Rekoru 11 şahıs.

Kevin gücünün Tanrı’dan geldiğine inanıyor ve tüm kazancını hayır kuruluşlarına bağışlıyor. Kargo uçağını çekmek için 50,000 dolar para toplamayı başarmış.


Tatile Gitme Planları Yapıyorsanız GÜZEL YERLER ÖNERİLERİni okumanızı tavsiye ederiz...
Bu arada başarılı ve girişimci kadın hikayelerini okumak isterseniz RENKLİ KADINLAR HİKAYELERİne bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkında Bilenesoralim

Check Also

Domhnall Gleeson Kimdir ? Filmleri Neler ?

Domhnall Gleeson Kimdir ? Filmleri Neler ?

Domhnall Gleeson 12 Mayıs 1983 doğumlu İrlandalı bir erkek oyuncu ve yazardır. Domhnall Gleeson son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir