Ana Sayfa / Kimdir / John Farnworth Kimdir ?

John Farnworth Kimdir ?

John Farnworth 1986 doğumlu bir futbol şovmenidir. Sekiz tane Guinness Rekoru kazanan John, ustalaşmış olarak asla futbol oynamadı. Longridge İngiltere’de doğan ve Preston’da büyüyen John geçimini Dünya’nın değişik yerlerinde yapmış olduğu şovlarla kazanıyor. 2008 senesinde Londra’da dakikada 85 kez futbol topunu denetim ederek bir Guinness Rekoru kırmıştır.

John Farnworth Hakkında Özetlemek gerekirse

14 yaşlarındayken Manchester’da bulunan Brezilya futbol okulunda eğitim aldı. 2004 senesinde futbol şovmeni Mr.Woo tarafınca Londra’da meydana getirilen bir yarışmaya katıldı. Bu yarışma yardımıyla medyanın ilgisini çekti ve turnelere başladı. 2006 senesinde “Oyunun Ustaları” adlı turnuvada idolü ve hocası olan Mr.Woo’yu yenerek şampiyon oldu. 2009 senesinde meydana getirilen “Britanya’nın Beceri Sizsiniz” yarışmasında ilk turdan sonrasında elendi. Bu yarışma yardımıyla YouTube kanalına 8000 takipçi kazanmıştır. Babası ustalaşmış olarak İngiltere’nin Burnley takımında futbol oynadı.


Tatile Gitme Planları Yapıyorsanız GÜZEL YERLER ÖNERİLERİni okumanızı tavsiye ederiz...
Bu arada başarılı ve girişimci kadın hikayelerini okumak isterseniz RENKLİ KADINLAR HİKAYELERİne bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkında Bilenesoralim

Check Also

Domhnall Gleeson Kimdir ? Filmleri Neler ?

Domhnall Gleeson Kimdir ? Filmleri Neler ?

Domhnall Gleeson 12 Mayıs 1983 doğumlu İrlandalı bir erkek oyuncu ve yazardır. Domhnall Gleeson son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir