Ana Sayfa / Güncel Konular / İnternet Üzerinden Para Kazanma Yolları

İnternet Üzerinden Para Kazanma Yolları

Evet şu an hepimizin ilgisini çeken, herkesin diline dolanan bir konu. Kulağa çok güzel geliyor internet üzerinden kolayca para kazanmak. Peki ama nasıl ? İnternet üzerinden nasıl kolay para kazanabiliriz ? Gerçekten böyle bir şey var mı ? Gelin hep beraber bu konuyu inceleyelim. En popüler kolayları ele alalım.

Websitelerini Test Ederek Para Kazanmak

Bir blogger olarak internet sitemin kullanıcı dostu olması benim için önemlidir. Çünkü eğer ucuz arayüzden, karmaşıklıktan, kötü tasarımdan veya içerikten dolayı ziyaretçi kaybediyorsam o zaman para kaybediyorum demektir. Bu yüzden firmalar web sitelerinin bir üçüncü kişi tarafından objektif bir şekilde değerlendirilmesine iyi ödemeler yaparlar.

Bu işi evden yapabilmeniz için, internet meraklısı ve akıcı bir İngilizce’ye sahip olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak mikrofonlu bir bilgisayar, geniş bantlı internet ve güncel bir internet tarayıcısı gibi bazı temel ekipmanlara da ihtiyacınız var tabiki. Testlerin hemen hemen hepsi 5 ile 25 dakika arası dakika alıp her test için hemen hemen 10 dolar kazandırmaktadır.

Eğer bu işi evden yapmak istiyorsanız işte size para kazandıracak 11 web sitesi hakkında daha sonradan özel yazı yazacağız.

Youtube’dan Para Kazanma Yöntemleri

Youtube’u her ay 1 milyardan fazla kişi giriyor ve hızla yükselmeye devam eden bir sayı bu.

Hepimiz biliyoruz ki hemen hemen herkes Youtube’a video yükleyerek bu işten para kazanıyor. Özellikle ABD’li Youtube kullanıcıları 1.000 izlenme başına 2-3 dolar gibi bir para kazanabiliyor. Bu oran ülkemizde biraz daha düşük olsa da yine güzel paralar kazanabiliyorsunuz.


Tatile Gitme Planları Yapıyorsanız GÜZEL YERLER ÖNERİLERİni okumanızı tavsiye ederiz...
Bu arada başarılı ve girişimci kadın hikayelerini okumak isterseniz RENKLİ KADINLAR HİKAYELERİne bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkında Bilenesoralim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir